Film Deposu Şimdi de YouTube'da ! Her Gün Eklenen Son 5 Yeni Film'den Haberdar Olmak ve İzlemek İçin lütfen [BURAYI TIKLAYIN]
  Beğen
7
2
  • p1
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Hacker 2015 Türkçe Dublaj İzle 6.2 / 10 2 kullanıcı oyu.
Full Film izle

Hacker 2015 Türkçe Dublaj İzle

PUAN : 6.2
720P
Hacker 2015 Türkçe Dublaj İzle
Dublaj
  • Süre: 133 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2015
  • Ülke: ABD
  • Gösterim: 16 Ocak 2015

 4870İZLENME

 1FAVORİ

 5.4İMDB

Yakın gelecekte iki süpergüç olan Amerika Birleşik Devletleri ve Çin yüksek oranda siber suç işlenmesi nedeniyle, güvenliklerini sağlayabilmek adına işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Bu sorunu çözmek için de en iyi saha ajanlarını görevlendirirler.

 Orjinal Adı:

Blackhat

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
kagan koçak 18 Mayıs 2015, Pazartesi
yıllarca değişik sitelerden film seyrettim ,sizin siteniz kadar kaliteli ve hızlı kesinlikle donma olmayan bir siteye rastlamadım...sizi canı gönülden tebrik ediyorum başarılarınızın devamı dilerim
Avatar
Ziyaretçi
orhan aksoy 18 Ağustos 2015, Salı
filmin eksik olduğunun farkındamısınız yoksa dalga geçmek için yarım filim mi eklediniz
Avatar
Üye
  kaptan_black 26 Temmuz 2016, Salı
bir hacker’ın gerçekleştireceği planlara bağlı olarak Çin’de meydana gelen patlama ve Amerikan borsasındaki değişiklikler sonucunda iki ülke birlikte hareket etmeye karar verir ve bu aşamada ihtiyaçları olan kişi hapiste yatmakta olan Nicholas Hathaway’dir. Thor karakteri biraz üzerine yapışmış olan Chris Hemsworth canlandırıyor Hathaway’i, başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Filmde bir yandan siber saldırıların ne noktalara gelebileceğini görürken öte yandan Hollywoodvari aksiyona; patlamalara, araba takip sahnelerine, kavgalara vs.. doyuyoruz, diğer yandan da yine Mann usulü, iç hikayelerimiz var. Çinli kadın ajan (Tang Wei) ile Hathaway’ın arasındaki aşk, onların ağabey Chen Dawai (Lee-Hom Wang) arasındaki ilişki, güven, iyi niyet, intikam… 2 saat 15 dakika süren, yani aslında biraz gereksiz yere uzayan filmin ikinci yarısında hikayenin seyri epey değişiyor zaten.
İMZA
İyi komşuluk, yalnız komşuya eziyet etmemek değil, komşunun eziyetlerine de katlanmak demektir.
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler