Film Deposu Şimdi de YouTube'da ! Her Gün Eklenen Son 5 Yeni Film'den Haberdar Olmak ve İzlemek İçin lütfen [BURAYI TIKLAYIN]
Canavar Avı - Monster Hunt 2015 Türkçe Dublaj izle 8.9 / 10 3 kullanıcı oyu.
Full Film izle

Canavar Avı - Monster Hunt 2015 Türkçe Dublaj izle

PUAN : 8.9
1080P
Canavar Avı - Monster Hunt 2015 Türkçe Dublaj izle
Dublaj

 3405İZLENME

 2FAVORİ

 6.2İMDB

Wuba adındaki küçük ve son derece sevimli bir canavar, Çinli bir insan ve ırkı belirsiz bir canavardan doğmuştur. İnsan gibi konuşup, onlar gibi davranma yeteneğine sahip olan Wuba, diğer canavarlardan çok farklı birine dönüşmüştür. Bir gün aldığı korkunç bir tehdit karşısında ne yapacağını şaşıran Wuba, ya savaşacak ya da kaçacaktır. Ancak o annesi ve babasının yanında olmayı tercih edip, çok uzun bir maceraya dahil olmaya karar verecek ve sağ kalmak için aksiyon dolu bir mücadeleye ortak olacaktır. 2015 yapımı Canavar Avı adlı başarılı film, IMDB'den 6.2/10 puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Raman Hui'nin yönetmenliğini paylaştığı animasyon, aksiyon ve macera türlerindeki Monster Hunt filmi, 6 ödüle aday gösterilip 5 farklı ödüle layık görülmüştür..
 Orjinal Adı:

Zhuo yao ji

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler