Film Deposu Şimdi de YouTube'da ! Her Gün Eklenen Son 5 Yeni Film'den Haberdar Olmak ve İzlemek İçin lütfen [BURAYI TIKLAYIN]
As I Open My Eyes 2015 Türkçe Altyazılı izle 6.6 / 10 2 kullanıcı oyu.
Full Film izle

As I Open My Eyes 2015 Türkçe Altyazılı izle

PUAN : 6.6
1080P
As I Open My Eyes 2015 Türkçe Altyazılı izle
Altyazı

 2692İZLENME

 0FAVORİ

 6.9İMDB

2010 yılında Tunus'ta, ailesinin doktor olmasını istediği fakat kendi düşüncelerine uymadığı için farklı bir hayale kapılan 18 yaşındaki Farah, okulundan mezun olmuştur. Ailesiyle tamamiyle zıt düşüncelere sahip olan Farah, doktor olmak yerine bir rock grubunda müzik yapmak istemektedir. Hayet adlı annesinin her istediğine karşı gelen Farah, gece vakitleri Tunus'ta tehlikeli mekanlarda rock müzik yapacak ve hiçbir uyarıyı dikkate almayaracak kendi yolunu çizecektir. 2015 yapımı Fransız asıllı dram türündeki As I Open My Eyes, IMDB üzerinden 6.9/10 puan almıştır. Dram filminin başrol koltuklarında Baya Medhaffer, Ghalia Benali ve Montassar Ayari bulunurken yapımın yönetmenlik ve senaristlik koltuğunu Leyla Bouzid doldurmuştur. Başarılı dram filmi 10 farklı ödüle aday gösterilip, 6 farklı ödüle de layık görülmüştür..
 Orjinal Adı:

À peine j'ouvre les yeux

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler