Film Deposu Şimdi de YouTube'da ! Her Gün Eklenen Son 5 Yeni Film'den Haberdar Olmak ve İzlemek İçin lütfen [BURAYI TIKLAYIN]
Arıza - The Wackness 2008 Türkçe Dublaj İzle 6.9 / 10 1 kullanıcı oyu.
Full Film izle

Arıza - The Wackness 2008 Türkçe Dublaj İzle

PUAN : 6.9
720P
Arıza - The Wackness 2008 Türkçe Dublaj İzle
Dublaj

 6056İZLENME

 0FAVORİ

 6.9İMDB

1994'ün yazında New York'un tüm sokakları hip-hop müzikleriyle yankılanıyor. Yeni vali, Rudolph Giuliani ise gürültü yapan taşınabilir radyoları, alkolikleri ve grafiticileri ortadan kaldırma yolunda girişimlerde bulunuyor. Uyuşturucu satıcısı ve hiç arkadaşı olmayan delikanlı Luke ailesiyle sürekli sorun yaşar; aynı zamanda da kızlara hiç güvenmez. Terapisti Dr. Squires'la bir anlaşma yapar; seans karşılığında Luke ona uyuşturucu verecektir. Dr. Squires ise kendinden daha genç olan karısının ondan uzaklaşmasından dolayı alt üst olmuştur. Bu ikili çok iyi arkadaş olur. Doktor, Luke'a ayak uydurmak için gençliğindeki gibi saçlarını uzatır. Daha sonra Luke, doktorun üvey kızı Stephanie'yle tanışır ve ilk defa masum gerçek aşkı tadar. Stephanie, Luke'un sonunda ergenlikten çıkmasına yardımcı olur. The Wackness, iki kaybolmuş ruhun olgunlaşmasının olağan dışı hikayesi. Genç yönetmenin geniş oyuncu kadrosuyla ele aldığı enteresan bir komedi.

 Orjinal Adı:

The Wackness

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Hakan 03 Şubat 2013, Pazar
komediyle alakası yok tamamen dram amma çok hoş bi film
Avatar
Ziyaretçi
Alperen 25 Kasım 2013, Pazartesi
Binali Yıldırım: Marmaray açıldı, halkın % 80’i memnun. Arıza yaptı.Halkın % 20’si memnun. Dolayısıyla halkın %100’ü memnun :)
Avatar
Ziyaretçi
Hidrojan 25 Kasım 2013, Pazartesi
Mesafeler aşka engel mi bilmem ama ben aşka tamamen engelim. Yok arkadaş, kalbim arıza geçirmiş, yok mu bunun teknik servisi falan?
Avatar
Ziyaretçi
Guray Yilmaz 25 Kasım 2013, Pazartesi
arıza çıkarmaya bayılırım.
Avatar
Ziyaretçi
İSKİ Genel Müdürlüğü 25 Kasım 2013, Pazartesi
BEDAŞ'a ait Bahçelievler Trafo'sundaki arıza onarılmış, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Esenler ilçelerine su verilmeye başlanmıştır.
Avatar
Ziyaretçi
Zafer Özcan 25 Kasım 2013, Pazartesi
THY Istanbul - Londra uçağ teknik arıza sebebiyle kalkıştan 10 dk sonra Atatürk Havslimanina geri döndü
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler